Naše modely jsou „dycky“ TOP

Pro děti

Všechny tyto RC modely můžete zakoupit na našem partnerském eshopu

Baby bath toys krab

Zapínání a vypínání je velmi snadné. Stačí jen stisknout žluté tlačítka na základně.

Hračka je velmi zábavná a vhodná i pro starší děti. Dle zkušeností si s ní vyhraje i šestileté dítě. Doporučený věk dítěte je 18.měsíců.

ID: 7647808 Baby bath toys krab s bublinkama a hudbou Zábavná hračka do vany, která osloví každé dítko. Kdo by nemiloval bublinky! Úžasná hračka, při které se rozzáří oči všem dětičkám.
Základna hračky se připevní na vanu přísavky, které jsou na zadní straně. Do spodní žluté části se přidá pěna do koupele a zábava může začít. Je to velmi jednoduché a užijete si s tím spoustu legrace. Bonus k tomu ještě hezká hudba, kterou krab společně s bublinkami pouští.

Baby bath toys žralok

Hračka je doporučena od 3 let věku dítěte. Užije si s ním spoustu legrace i menší dítě ale při společném hraní s rodiči nebo sourozenci. Rozměr: žralok 31 x 11 x 6cm, rybičky 8 x 5.5 cm Nenechávejte své ratoleti bez dozoru s hračkou, obsahuje malé rybičky na hraní. Doporučený věk 3+.

Milují vaše ratolesti vodní hrátky? Je čas jim pořídit parádního žraloka, který útočí jenom ve vaně! Stačí zmáčknout rukojeť a žralok na Vás vytasí své čelisti a v okamžiku spapá všechny rybičky ve svém okolí. Tahla vodní hračka je vhodná nejen do vany ale můžete si ji vzít do bazénu nebo i jinde k vodě.
Baby bath toys žralok podporuje nezávislou hru a učí dítě vztahu „příčina – následek“, rozvíjí koordinaci „oko – ruka“ a zlepšuje manuální zručnost dítěte. To vše velmi zábavnou formou.

Baby bath toys chobotnice

Hračka do vody pro děti od 12 měsíců. Udržujte v čistotě a vždy nechat vysušit. Rozměr: 15 x 14 x 12cm

Myjte pod tekoucí vodou a nechte oschnout. Vodní hračku nenechávejte bez dozoru, kvůli baterii.

Tato hračka zpříjemní každodenní koupel vašeho dítěte. Zábava pro malé děti ale i starší. Milá postavička chobotnice, která se změní v parádní hru.

Hračka stimuluje rozvoj smyslů dítěte.

Baby bath toys se zvířátky

Hračka je velmi zábavná a vhodná je i pro starší děti. Dle zkušeností si s ní vyhraje i šestileté dítě.

Rozměr :24,3 * 23 * 7 cm

Obsah balení: Baby sprcha se zvířátky Vyžaduje údržbu čerpadla hračky- vodní stanice

Doporučený věk: od 18 měsíců

Patentově chráněno!

Zábavná hračka do vany s chobotničkou a krabem, která je ergonomicky navržena pro malé ruce a aktivuje se nalévaním vody do trychtýřků.

Usměrnění toku vody do jednoho nebo dvou trychtýřů vytváří řetězovou reakci spolu se sprchrou.

Naléváním vody do chobotničky docílíte stříkání vody z bílo-červeného potrubí a následně otáčení vrtule. V zadní části se připevní přísavky k vaně. Může být umístěna přímo pod proudem vody z kohoutku.
.

Baby sprcha podporuje nezávislou hru a učí dítě vztahu „příčina – následek“, rozvíjí koordinaci „oko – ruka“ a zlepšuje manuální zručnost dítěte. To vše velmi zábavnou formou.

RC Žralok


Baterie: 2.4V 50mAh Li-ion
Rozměr: 10.6×4.5×5.7cm
Doba hraní: 8-9 minut
Dobíjecí čas: 6-8 minut
Dosah: 5-8 M
Barva: modrá, černá
4×1.5V AA na ovládač,

Kdo by nechtěl ovládat žraloka? Dejte mu jasné instrukce, kde má všude plavat a užijte si spoustu zábavy s tímhle malinkým RC modelem při koupání v bazénu nebo ve vaně. Nabízíme ve dvou odstínech modrá a černá

počítadlo.abz.cz